Nahrávám...

dramaturgie Kristýna Čepková | dramaturgie Anna Smrčková

Noc otevřených divadel a výjimečných zážitků Noc divadel je součástí evropského projektu European Theatre Night, který prezentuje divadlo tvořivým způsobem v netradiční formě vždy třetí listopadovou sobotu již od roku 2008.

18. listopad: noc otevřených divadel a výjimečných zážitků!

I letos se MDK zapojí do Noci divadel, která je součástí evropského projektu European Theatre Night. Ten prezentuje divadlo tvořivým způsobem v netradiční formě vždy třetí listopadovou sobotu již od roku 2008.

Na naše diváky opět čeká bohatý program v různých částech divadelní budovy. Začínáme v 18:00!

Hlavní část večera se uskuteční ve velkém sále, kde budou mít diváci možnost shlédnout „živý trailer“ k připravované inscenaci Central Park West (premiéra 25. listopadu), či si poslechnout písničky z naší nedávné novinky – hudební revue EXPOp 67. Připravena je také interaktivní prohlídka jeviště a technického zázemí divadla, jejíž součástí bude také soutěžní kvíz.

Propojovacím prvkem celorepublikového i celoevropského programu Noci divadel je společný potlesk, který proběhne v 19:00.

Od 19:00 se v malém sále uskuteční scénické čtení hry amerického dramatika Richarda Dressera Rána pod pás. V režii Jiřího Š. Hájka se představí Tomáš V. Hron, Matěj Vejdělek a Viktor Zavadil.

Divadelní kavárna se, stejně jako loni, ponese v duchu hudby. Herci a herečky z našeho souboru během večera zazpívají své oblíbené hity, písně české i světové, známé i neznámé…

Pozadu nezůstane ani foyer divadla, které ožije kostýmy, maketami, rekvizitami a dalšími divadelními objekty. Těšit se můžete také na náš speciální foto koutek.

Pokladna divadla bude otevřena po celý večer, pro návštěvníky Noci divadel máme připraveny různé slevové akce na vstupenky do MDK.

Vstupné na všechny části programu je zdarma.

Některé body programu (zejména ve velkém sále) se budou cyklicky opakovat, aby je mohl zhlédnout co největší počet diváků.

Vstupenky lze zakoupit online v sekci Program nebo osobně na pokladně MDK.

Nejbližší termíny:

Facebook Youtube Instagram