Nahrávám...
  • Kladno žije


 

Milí čtenáři,

se začátkem srpna přichází další číslo našeho časopisu se zajímavým čtením, rozhovory a tipy, kam vyrazit. Jeho obálka napovídá, že jsme si pro Vás připravili i něco na téma grilování. Prázdniny jsou v polovině, relaxujeme, užíváme si letního počasí, dovolené a výlety, setkáváme se s rodinou a přáteli, bavíme se a jsme hodně venku. Protože grilování patří k jedné z oblíbených letních zábav, oslovili jsme skvělého kuchaře Michala Krulicha a přinášíme Vám tip na jeho vynikající grilovaná kuřecí křídla, která rozhodně stojí za vyzkoušení.

Naše kulturní léto je také v plném proudu. Zahrada Kladenského zámku každý srpnový týden přivítá hosta hudebního pikniku a již 14. jazzovým večerem si připomeneme kladenského rodáka Boru Kříže. Zastavte se za námi, atmosféra je vždy povedená. Koncem měsíce letošní hudebně pikniková sezóna vyvrcholí významnou událostí. Tou bude výjimečný koncert Viva la Vida symfonického orchestru Prague Concert Philharmonic doplněný velkoformátovými projekcemi. Poslechneme si pestrou směs hudebních děl slavných tuzemských i zahraničních skladatelů. Melodie, které byly v temných dobách nadějí a světlem, jsou v naší pandemické době symbolické a tento večer bude nevšedním zážitkem pod širým nebem. Viva la Vida..ať žije život!

Koncert jako doprovodný program odstartuje festival v centru města Kladno žije v ulicích, na jehož přípravách intenzivně pracujeme a chystáme ho na první víkend v září. Na stránkách časopisu se můžete přesvědčit, že se určitě máte na co těšit. Vstupenky je možné získat v předprodeji, tak neváhejte, kapacita festivalu je vzhledem k situaci omezená!

Užívejte slunce a mějte se dobře.

Michaela Kodrlová


Archiv čísel


Pořádáte kulturní, sportovní, zkrátka volnočasovou akci? Napište nám!

Chcete přispívat články nebo fotografiemi? Dejte nám vědět, rádi vše zveřejníme v našem časopise. Chcete časopis u své kadeřnice, ve fitnesscentru? Náš časopis je pro všechny zdarma a může být i na Vašich oblíbených místech. Napište nám na info@kladnozije.cz.

Máte zájem v časopise inzerovat? Ozvěte se na inzerce@kladnozije.cz. Můžete nás i sledovat na Facebooku na facebook.com/kladnozije.
 

Ceník inzerce

Obálka komerční inzerce nekomerční inzerce
Titulní strana obálky neprodejná neprodejná
2. a 3. strana obálky 7000 
4. strana 11000
     
Vnitřní textové strany komerční inzerce
nekomerční inzerce
1. textová strana 5000
ostatní textové strany A5 2000  1500
ostatní textové strany 1/2 A5 1200 850
     
Výroba inzerce komerční inzerce nekomerční inzerce
Grafický návrh a korektury 1500  1500 
Grafické práce/1 hodina 600 600

Ceny jsou uvedeny bez DPH.
 

Slevy z ceníkových cen

Sleva u opakované inzerce je poskytována individuálně a je dána rámcovou smlouvou. Sleva u jednorázové inzerce je podmíněna rozsahem inzerce 2 celé strany v jednom měsíci.
 

Obchodní podmínky inzerce 

  • Inzercí se rozumí textové nebo obrazové sdělení, které není redakčním textem.
  • Inzerent zodpovídá za obsah inzerce a za včasné dodání podkladů potřebných pro uveřejnění inzerce ke dni uzávěrky časopisu. Podklady musí vyhovovat zákonům a právním předpisům, odpovídat technickým požadavkům na inzerci a redakčnímu kodexu.
  • Redakce si vyhrazuje právo nezveřejnit inzerci obsahující podněty k násilí a rasové či jiné nenávisti, inzerci propagující zbraně, alkohol a cigarety, inzerci s politickým obsahem a inzerci poškozující dobré jméno redakce.
  • Redakce rozhodne o charakteru příspěvku a jeho zařazení do inzertních kategorií.
  • Cena jednorázové inzerce je stanovena Ceníkem inzerce a je odlišná pro nekomerční a komerční inzerci. Pokud Inzerent má zájem zveřejňovat v časopise „Kladno žije!“ během určitého časového období inzerci opakovaně, je možné s Redakcí uzavřít rámcovou smlouvu, na základě které může vniknout sleva z ceníkových cen. Pokud Inzerent zveřejní inzerci v rozsahu 2 strany v jednom měsíci, může vzniknout sleva z ceníkových cen. Slevy na inzerci nelze uplatnit zpětně.
  • Součástí inzerce je i nabídka prezentace inzerce na profilu „Kladno žije!“ sociální sítě Facebook.
     

Periodický tisk pro veřejnost vydávaný 12× ročně. Vydává společnost Divadla Kladno s.r.o., IČ: 275 77 708, Divadelní 1702, Kladno. Neadresná distribuce v Kladně je zdarma.

Šéfredaktor: Filip Zoubek, redakce: Karel Pazderka, Eva Havelková, Michaela Kodrlová.

Kontakt na redakci: inzerce@kladnozije.cz, info@kladnozije.cz.

Registrováno MK ČR pod číslem MK ČR E 23712.