Nahrávám...

Dárkové poukazy

Potěšte své blízké originálním dárkem. Darujte jim kulturní zážitek. Připravili jsme pro vás Dárkový poukaz na libovolné představení odehrané v Městském divadle Kladno a Divadle Lampion

 

Cena: 500 Kč (včetně DPH 10%)

Platnost: do 31. prosince 2022

 

Pravidla použití

 • Za 500 Kč získáte „kredit“ na jakékoliv představení odehrané v MDK a Divadle Lampion.
 • Vstupenky si rezervujte jako obvykle, při placení je potřeba předložit tento Dárkový poukaz.
 • Dárkový poukaz je možné uplatnit na více nákupů.
 • Váš Dárkový poukaz můžete uplatnit v online prodeji vstupenek na našem webu z pohodlí vašeho domova nebo také při osobním nákupu v pokladně.
 • Uplatnit Dárkový poukaz lze na jakékoliv představení odehrané v MDK a to včetně premiér, hostujících představení, představení na malé scéně, ale i na veškerá představení v Divadle Lampion.
 • V případě zakoupení vstupenek ve vyšší hodnotě, než na kterou je Dárkový poukaz vystaven, je nutné zbývající hodnotu doplatit. V případě zakoupení vstupenek v nižší hodnotě, než na kterou byl Dárkový poukaz vystaven, peníze zpět nevracíme, zbylý kredit vám zůstává pro další použití.
 • Platnost Dárkového poukazu je do 31. prosince 2022.

 

 

 

Koupit poukaz přes GoOut:

 

Vstupenky

Vstupenky je možné zakoupit osobně v pokladně Městského divadla Kladno, v pokladně Divadla Lampion, v Městském informačním centru nebo je možné zakoupit e-vstupenku v sekci Program na tomto webu.

Vstupenky je možné uhradit hotově, bankovním převodem nebo platební kartou.
 

Pokladna

Městské divadlo Kladno
Divadelní 1702, Kladno
t: 724 502 114
e: pokladna@divadlokladno.cz
pondělí–pátek 10:00–18:00 a hodinu před začátkem představení
sobota–neděle hodinu před začátkem představení

Divadlo Lampion
nám. Starosty Pavla č. 4, Kladno
t: 312 242 732
e: pokladna@divadlokladno.cz
pondělí–pátek 8:30–14:30 a hodinu před začátkem představení
sobota–neděle hodinu před začátkem představení

Městské informační centrum
T. G. Masaryka 499, Kladno
t: 312 604 540
e: infocentrum@mestokladno.cz
pondělí–pátek 9:00–17:00, sobota 9:00–13:00


Ceny vstupenek Městského divadla Kladno

Hlavní sál – vstupné na činohru
I. kategorie (lóže přízemí, lóže balkon) 350 Kč
II. kategorie ( 1. – 10. řada, balkon) 290 Kč

Hlavní sál – vstupné na činoherní premiéry
I. kategorie (lóže přízemí, lóže balkon) 420 Kč
II. kategorie ( 1. – 10. řada, balkon) 350 Kč

Hlavní sál – vstupné na muzikály
I. kategorie (lóže přízemí, lóže balkon) 420 Kč
II. kategorie ( 1. – 10. řada, balkon) 380 Kč

Hlavní sál – vstupné na muzikálové premiéry
I. kategorie (lóže přízemí, lóže balkon) 490 Kč
II. kategorie ( 1. – 10. řada, balkon) 440 Kč

Malý sál – základní vstupné
jednotné vstupné 200 Kč

Malý sál – vstupné na premiéry
jednotné vstupné 250 Kč

Ceník vstupenek se vztahuje pouze na akce, jejichž pořadatelem je společnost Divadla Kladno s.r.o. Prodej vstupenek se řídí platnými všeobecnými podmínkami a reklamačním řádem. Zakoupením vstupenky a vstupem do objektu diváci vyjadřují souhlas s návštěvním řádem a zavazují se k jeho dodržování. Zakoupené vstupenky nelze vyměnit ani vrátit. Vrácení nebo výměna vstupenek je možná pouze v případě změny nebo zrušení představení. Použití dalších cenových kategorií je vázáno na předchozí souhlas vedení divadla.

Kompletní ceník vstupenek platný od 10. května 2021 včetně cen pro školní představení ke stažení zde.

Slevy na akce

Studenti, senioři starší 60 let, držitelé průkazu ZTP 45 % sleva ze vstupného.

Každý měsíc navíc speciální slevy na vybraná představení. Pro aktuální informace o zlevněných vstupenkách sledujte naše profily na facebooku, instagramu a twitteru, tištěný program divadla nebo se na tomto webu přihlašte k odběru novinek e-mailem.


Rezervace vstupenek

Vstupenky lze rezervovat na pokladně Městského divadla Kladno (t: 724 502 114) a Divadla Lampion (t: 312 242 732) nebo na těchto stránkách, u jednotlivých představení, v sekci Program. Platnost rezervace je 7 dnů po jejím provedení (vychází-li vyzvednutí na den konání představení, propadá rezervace 30 minut před začátkem).

Předplatné 21/22

 

Prodej byl ukončen!

 

 

Vážení diváci, ale i vy, kteří jste v kladenském Městském divadle ještě nebyli a rozhodli jste se to změnit,

dovolte mi, abych vám poděkoval za vaši přízeň. Blíží se chvíle, kdy se opět otevřou dveře kladenské činohry a my vás budeme moci přivítat v hledišti, které je pro vás uklizeno, dezinfikováno a tedy kompletně připraveno. Nezaháleli jsme. Nazkoušeli jsme pro vás nové inscenace a připravili vámi oblíbené off programy do Divadelní kavárny. Nebojte se k nám do divadla přijít, uděláme vše pro to, abyste se cítili bezpečně. Těšíme se na vás. Brzy na shledanou.

Jan Krafka
jednatel společnosti

 

 

Drazí diváci a přátelé kladenského divadla,


rád bych vám ze srdce poděkoval za to, s jakou trpělivostí a pochopením jste v minulé sezoně přistupovali ke všem změnám, které jsme byli nuceni činit. S velikým očekáváním vstoupíme do sezony nové a s heslem „Jsme zpět!“ uděláme vše pro to, abychom vám opět přinášeli atraktivní tituly a společně znovu vdechli život kladenské kultuře. Těšíme se na společná setkávání v hledišti i mimo něj.

Jaroslav Slánský
umělecký šéf MDK

 

Víte že...

se k nám do divadla dostanete zdarma a pohodlně naším divadelním autobusem? Případný zájem o dopravu našimi autobusy jednoduše zaškrtněte v objednávce předplatného. Všechny podrobnosti o našem svozovém autobuse zjistíte na telefonním čísle 724 502 106.

 

 

Výhody
předplatného

 

sleva až 50 % z běžné ceny vstupenky


přenosnost abonentky, můžete ji půjčit nebo darovat (ideální pro firmy, rodiny, skupiny)


garance ceny vstupenky (předplatitelů se netýkají úpravy cen během sezony)


přednostní informační servis o představeních na nahlášený e-mail (příp. sms, pošta)


záruka vašeho oblíbeného místa v hledišti po celou sezonu (netýká se malého sálu a změn založených na vládních proticovidových opatřeních)


možnost dopravy svozovými autobusy z okolních obcí zdarma

Další výhody

 • ušetříte čas a starosti se sháněním vstupenek
 • pravidelná návštěva divadla v den, který vám nejlépe vyhovuje
 • v případě nemoci nebo z jiných vážných důvodů můžete zhlédnout své představení v náhradním termínu (neplatí u hostujících souborů)
 • při ztrátě abonentky vám bezplatně vystavíme novou
 • možnost přednostních rezervací na představení hostujících divadel, souborů a dalších akcí MDK (např. Malé kladenské Dionýsie, koncerty a další mimořádné akce)
 • abonentka je vhodným dárkem pro blízké a přátele

 

Mapa cenových
kategorií

 

 

 

107. sezona profesionálního divadla

Městské divadlo Kladno vstupuje do nové, již 107. sezony s heslem Odvaha srdce! a šesti plánovanými tituly. Poslední rok ukázal, jak křehký ve skutečnosti náš svět je, a nechal nás s bolestí sledovat, jak se nám množství našich jistot rozplývá před očima. Mnohem více než jindy je proto potřeba připomínat si příběhy hrdinek a hrdinů, kteří upřímností a ryzostí ducha hájí spravedlnost a pravdu.

Sezonu s pořadovým číslem 107 tak příznačně otevře velká výpravná inscenace Třech mušketýrů v režii Šimona Dominika. Následovat bude hra držitelky Pulitzerovy ceny za drama Pauly Vogel Nejstarší řemeslo, brilantní hořká komedie hledající rovnováhu mezi lidskostí a tvrdým byznysem. Zatímco v hlavním sále MDK prožije svůj tragický osud jedna z nejsilnějších ženských hrdinek klasické ruské literatury Anna Karenina, v malém sále vystoupí Édith Piaf, která ve hře Ľubomíra Feldeka Smrt v růžovém zrekapituluje svůj fascinující život plný bolestných propadů i zářivých úspěchů. Leitmotiv sezony, totiž silné ženské postavy, vyváží zbrusu nová dramatizace kultovního polského filmu Sexmise. Sezonu pak zakončí černá komedie klasika moderního dramatu Friedricha Dürrenmatta Návštěva staré dámy, která je mementem světa v němž osobní hrdinství kapitulovalo před mamonem.

Adéla Vondráková
dramaturgyně MDK

 

Repertoár
21/22

 

Tři mušketýři
Ken Ludwig, Alexandre Dumas st.

Velkolepá inscenace o přátelství, hrdinství a lásce.

Tři mušketýři a jeden drzý Gaskoněc opět přispěchají na pomoc královně a pěkně zavaří kardinálovi Richelieu. Krásná a krutá Milady zamotá hlavu nejednomu hrdinovi, svůj prostor dostane i prohnilý hrabě Rochefort či křehká Constance. Autor hry Ken Ludwig původní román Alexandra Dumase st. mírně upravil, a tak se diváci dočkají i několika překvapení. Inscenace, ve které se střídají slovní souboje s těmi na kordy, bude českou premiérou nové dramatizace klasického románu.

Překlad a režie: Šimon Dominik
Premiéra: sobota 2. října 2021
v hlavním sále MDK

 

Nejstarší řemeslo
Paula Vogel

Komedie s hořkou příchutí o dámách lehčích mravů.

Pětice prostitutek se už léta schází na jedné newyorské lavičce. Jenže i nejmladší z nich je už přes sedmdesát a svět vypadá úplně jinak než kdysi. Možná je nyní čas začít s marketingem, možná je čas zvýšit cenu za služby, možná je čas se vdát. Hra je studií křehkosti lidské duše, nevyzpytatelnosti osudu, lásky, přátelství a v neposlední řadě i úvahou nad úlohou lidskosti v komerčním světe byznysu.

Překlad: Alexander Jerie
Režie: Jiří Bábek
Premiéra: sobota 23. října 2021
v hlavním sále MDK

 

Anna Karenina
Lev Nikolajevič Tolstoj, Armin Petras

Jeden z nejslavnějších milostných příběhů všech dob.

Pro svou čistotu a nevůli lhát a podřídit se konvencím pokrytecké společnosti je Anna Karenina symbolem ženské síly a odvahy a zároveň obžalobou společnosti, která si nárokuje právo rozhodovat o cizích osudech. Příběh vášnivé, niterné lásky Anny Kareniny a Alexeje Vronského, dramatizace románu L. N. Tolstého vstupuje na jeviště kladenského divadla vůbec poprvé.

Překlad: Petr Štědroň
Režie: Jakub Šmíd
Premiéra: sobota 11. prosince 2021
v hlavním sále MDK

 

Smrt v růžovém
Ľubomír Feldek

Inscenace o životě Édith Piaf doplněná řadou jejích slavných šansonů.

Je čtvrtek 10. října 1963 a jedné ženě právě proběhl celý život před očima. Zvuk pařížské ulice, salto vzad, první velká láska, druhá, třetí, Marcel… ach, Marcel. Pár tónů, potlesk. Výdech. Svět právě přišel o Édith Piaf. Hra na pomezí snu a skutečnosti, přeludu a neuvěřitelné náhody pohlíží na nezkrotnou Édith Piaf s patřičným respektem a přesto se nebojí otevřít i ty problematičtější kapitoly z jejího života.

Překlad: Ján Gogola
Režie: Věra Herajtová
Premiéra: sobota 25. února 2022
v malém sále MDK

 

Sexmise
Juliusz Machulski, Adam Doležal, Jiří Š Hájek

Dramatizace slavného polského filmu o světě, kterému vládnou ženy.

Max a Albert, dobrovolníci testující nový způsob hibernace, se z umělého spánku neprobudí po plánovaných třech letech ale po padesáti. Jsou nyní posledními muži na planetě, což by se mohlo zdát jako úžasná věc, kdyby ovšem ženy nepovažovaly samce za ty největší nepřátele společnosti. Max a Albert navíc rozkrývají základy utopické společnosti, která se sice tváří jako otevřená, spravedlivá a pokroková, stojí však na konstruktu manipulativních lží a v ničem si nezadá s totalitním režimem. Dramatizace filmu vznikla přímo pro inscenaci MDK.

Režie: Adam Doležal
Premiéra: sobota 26. března 2022
v hlavním sále MDK

 

Návštěva staré dámy
Friedrich Dürrenmatt

Groteskní komedie o ospalém městečku, do kterého zavítá výstřední miliardářka.

Güllen, kdysi prosperující městečko, je nyní na pokraji bankrotu. Podniky zavřely, vlaky městečkem již jen projíždějí a život se více méně zastavil. O to větší pozdvižení vzbuzuje příjezd pohádkově bohaté dámy, která se po desetiletích odloučení vrací do svého rodného města. Naděje na znovuoživení ekonomiky nabírá na síle a obyvatelé se chystají starou dámu nelítostně pumpnout. Jenže noblesní dáma přijela do městečka pro pomstu a otázkou zůstává, jestli ji dámě obyvatelé Güllenu dopřejí.

Překlad: Jiří Stach
Režie: Jiří Š Hájek
Premiéra: sobota 4. června 2022
v hlavním sále MDK

 

Repertoár
z předchozích sezon

 

 

Hosté
v MDK

 

Amadeus
Peter Shaffer

Příběh, jenž proslavil oscarový film Miloše Formana z roku 1984.

Vídeň druhé poloviny osmnáctého století, dvůr rakouského císaře Josefa II. Rivalita mezi zavedeným skladatelem Antoniem Salierim a nováčkem Wolfgangem Amadeem Mozartem. Oba v zajetí svých múz, své geniality, touhy po lidské slávě. Jak se dá změřit úspěch? Konfrontace geniality a průměrnosti v melodii komických oper i temného Requiem.

V inscenaci se na jevišti společně exkluzivně potkají tři držitelé Ceny Thálie: Daniel Bambas, Petr Mikeska a Radim Madeja.

Režie: Pavel Khek
Hostuje: Městské divadlo Mladá Boleslav

 

Teď mě zabij
Brad Fraser

Pozoruhodná hra inscenovaná s citem a pochopením.

Příběh jedné rodiny, která žila šťastně až do osudového okamžiku. Ten zamíchá kartami a navždy změní životy. Nehody se totiž stávají a musíme jim čelit, ať chceme nebo ne. To důležité je ale nikdy neztratit naději. Příběh, kde stačí moc málo, aby to byl příběh kohokoliv z nás.

Režie: Petr Mikeska
Hostuje: Městské divadlo Mladá Boleslav

 

Jméno
Matthieu Delaporte,
Alexandre de La Patellière

Chytrá, krutá i dojemná komedie o tom, co všechno může způsobit jediné slovo. Jméno pro dítě, které se ještě nenarodilo.

Rodina a přátelé mají strávit příjemný večer, ale když Vincent, úspěšný čtyřicátník a budoucí otec, vysloví to jméno, vyvolá odpor a zděšení. Poklidná večeře se mění ve směšně bláznivou, i když drsnou přestřelku názorů. Co všechno se skrývá v rodinné historii? O jak překvapivých vztazích, jež měly zůstat tajemstvím, se dozvíme? Když kostlivci vylezou ze skříní, reaguje někdo hystericky, někomu nezbývá než se s krutou pravdou smířit a někdo se královsky baví!

Režie: Adam Doležal
Hostuje: Divadlo A. Dvořáka Příbram

 

Společenstvo vlastníků
Jiří Havelka

Ravenhilla a byla nominována na Cenu divadelní kritiky jako Hra roku.

Čtrnáct sousedů na schůzi SVJ řeší nejen katastrofální stav plynových rozvodů v domě, ale také rozpadající se střechu, absenci výtahu, prodej či neprodej vlhkých půdních prostor, prachbídnou úklidovou službu, nálety holubů, mladé rodiny přeplňující popelnice plenkami, byt pronajatý studentům černé pleti, pánské návštěvy u staromládeneckého souseda… Jenže se nemohou dohodnout ani na pořadí důležitosti jednotlivých projednávaných problémů, natož pak nalézt z nich cestu ven. A přesto se najde někdo, kdo vymyslí překvapivé „řešení“.

Režie: Petr Štindl
Hostuje: Východočeské divadlo Pardubice

 

Sex noci svatojánské
Woody Allen

Skvělá komedie Woodyho Allena, která vznikla podle stejnojmenného filmu.

Zábavná a přitom rafinovaná hra o lásce a sexu, nejrůznějších vášních, předsudcích, a v neposlední řadě také o manželských trampotách. Jednoho letního dne se do vily ukryté v idylických lesích sjede nesourodá společnost: poněkud potřeštěný vynálezce Andrew a jeho půvabná manželka Adriana zde přivítají geniálního, ale zdánlivě úzkoprsého filozofa Leopolda a jeho nastávající okouzlující manželku Ariel. Tuto třaskavou směs doplní ještě záletný lékař Maxwell a jeho nekomplikovaná přítelkyně Dulcy. Brzy je jasné, že název hry není zvolen náhodou…

Režie: Jakub Nvota
Hostuje: Komorní divadlo Kalich

 

Fantastická žena
Norm Foster

Současná komedie, jejíž zápletka se točí kolem seznamu vlastností, které by měla mít ideální partnerka.

Příběh dvou kamarádů ve středním věku, jejichž životy pořádně zamíchá tajuplná seznamka a doslova fantastická žena, která se jim zčistajasna objeví v bytě. Jak to spolu může souviset? Nechte se překvapit! A dejte si dobrý pozor na to, co si přejete...

Režie: Martin Vokoun
Hostuje: Agentura Familie

 

Madame Rubinstein
John Misto

„Neexistují ošklivé ženy, pouze líné.“

Malovali ji Salvador Dalí i Picasso. Zdobila se šperky, které patřily Kateřině Veliké a sňatkem získala titul kněžny. Helena Rubinstein byla královnou kosmetického impéria, které vystavěla na dvanácti kelímcích obyčejného krému. Nesnášela prázdné tlachání, byla prostořeká a firmu řídila pevnou rukou do posledního dechu. Jediné oslovení, které připouštěla, bylo Madame.

Režie: Petr Svojtka
Hostuje: Agentura ADF

 

Svatba bez obřadu
Jean Girault, Jacques Vilfrid

Komediální zmatek plný omylů a nevinných léček, lehkosti a nonšalantní elegance ve vtipných dialozích a v bláznivých situacích.

Francouzská situační komedie, která byla v roce 1963 zfilmována pod názvem Pouic Pouic s Mireille Darcovou a Louisem de Funèsem. Bez obřadu se můžete dát zpopelnit, ale ne se vdát. To si myslel leckterý z přítomných, než vstoupil do hry mladý, sympatický a nad poměry výřečný pojišťovací agent, než odcestoval razantní a trochu nervózní milionář Leonard se svou půvabnou éterickou manželkou za obchodem do Paříže, než se jejich jediný pravý syn vrátil z brazilských pralesů a především: než zůstaly rodinné akcie v rukou manželky a rodinné sídlo v rukou dcery...

Režie: Jaroslav Slánský
Hostuje: Divadelní společnost Háta

 

Hráči
Nikolaj Vasiljevič Gogol

Slavná komedie o falešných hráčích, kteří propadli své vášni, a tak podvádějí, dokud nejsou sami podvedeni.

V komedii Hráči karetní hráč Icharev vstupuje do hotelu a dovídá se, že tu bydlí také další hráči. Ti již šest dní a šest nocí úspěšně obírají ostatní. Icharev se do toho pochopitelně vloží a zábava může začít. Gogolovi jde především o zachycení vášně pro hru a touhy hráčů vymýšlet stále nové a rafinovanější způsoby jak obelstít druhé – podle hesla kdo nešidí, bude ošizen. Hra je tak plná chytrého i kousavého humoru, komických situací a brilantních dialogů. Inscenace Jakuba Korčáka navíc slibuje i mimořádnou hereckou souhru devíti herců.

Režie: Jakub Korčák
Hostuje: Městské divadlo v Mostě

 

Be My Baby
Ken Ludwig

Retrokomedie o tom, že na lásku a trochu dobrodružství není nikdy pozdě.

Poprvé se popudlivý Skot John a stále nervózní Angličanka Maude setkávají na svatbě. Podruhé je svede dohromady až prosba mladého páru, aby pro ně vyzvedli v Kalifornii novorozeně, které se novomanželé rozhodli osvojit. John a Maude se proto vydávají na dlouhou cestu. A aby toho nebylo málo, uvíznou v San Francisku, odkud se po několik týdnů nemohou vrátit zpět do Británie. Během vynuceně tráveného času a starostí o bezbranné novorozeně si mnohdy lezou na nervy, ale začínají si všímat i svých lepších stránek.

Režie: Petr Svojtka
Hostuje: Divadlo Palace

 

Předplatitelské
skupiny 21/22

 

Víte že...

vám letošní sezona přináší dvě nové předplatitelské skupiny? Milovníci muzikálu, a to ve velkolepé či komorní podobě, mají možnost zakoupení Hudební skupiny, která rozezní jejich duši tóny čtyř hudebních produkcí. A pak je tu nespoutaná Flexibilní skupina, pro ty, kteří neradi rutinu. Představení budou mít pevně stanovená data, nebudou ale vázána na jediný den v týdnu. Těšíme se na vás!

 

Premiérové
předplatné

 

Sobota (P)

19:00

Zvolte si premiérová představení pro jejich neopakovatelnou atmosféru a buďte mezi prvními, kteří zhlédnou naše nové inscenace.

Tato předplatitelská skupina zahrnuje 5 premiér MDK v hlavním sále, 1 premiéru MDK v malém sále a 2 představení hostujícího souboru v hlavním sále.

Premiéry MDK
v hlavním sále:

Tři mušketýři
Nejstarší řemeslo
Anna Karenina
Sexmise
Návštěva staré dámy

Premiéry MDK
v malém sále:

Smrt v růžovém

Hostující představení
v hlavním sále:

Amadeus
(Městské divadlo Mladá Boleslav)
Madame Rubinstein
(Agentura ADF)

Cenové kategorie:

Standard 2 320 Kč / běžná cena bez předplatného 2 900 Kč

 

Večerní
předplatné

 

Pondělí (A)

19:00

Začněte svůj pracovní týden příjemně. S touto předplatitelskou skupinou se na pondělky začnete těšit.

Tato předplatitelská skupina zahrnuje 6 představení MDK v hlavním sále, 1 představení MDK v hlavním sále na točně a 1 představení hostujícího souboru v hlavním sále.

Představení MDK
v hlavním sále:

Anna Karenina
Rozverný duch
Tři mušketýři
Nejstarší řemeslo
Sexmise
Eva tropí hlouposti

Představení MDK
na točně:

Bůh masakru

Hostující představení
v hlavním sále:

Fantastická žena
(Agentura Familie)

Cenové kategorie:

Premium 1 620 Kč / běžná cena bez předplatného 2 700 Kč
Standard 1 386 Kč / běžná cena bez předplatného 2 310 Kč
Standard pro seniory 1 155 Kč

 

Úterý (B)

19:00

Úterní předplatné je sázkou na jistotu. Osm večerů můžete sledovat nové příběhy, které jsme pro vás připravili.

Tato předplatitelská skupina zahrnuje 6 představení MDK v hlavním sále, 1 představení MDK v malém sále a 1 představení hostujícího souboru v hlavním sále.

Představení MDK
v hlavním sále:

Rozverný duch
Tři mušketýři
Nejstarší řemeslo
Anna Karenina
Sexmise
Eva tropí hlouposti

Představení MDK
v malém sále:

Smrt v růžovém

Hostující představení
v hlavním sále:

Společenstvo vlastníků
(Východočeské divadlo Pardubice)

Cenové kategorie:

Premium 1 650 Kč / běžná cena bez předplatného 2 750 Kč
Standard 1 410 Kč / běžná cena bez předplatného 2 350 Kč
Standard pro seniory 1 175 Kč

 

Středa (C)

19:00

Že je středa krizový den? Nesmysl! Užijte si s námi příjemný večer a dramatické situace nechte na hercích.

Tato předplatitelská skupina zahrnuje 6 představení MDK v hlavním sále, 1 představení MDK v malém sále a 1 představení hostujícího souboru v hlavním sále.

Představení MDK
v hlavním sále:

Eva tropí hlouposti
Rozverný duch
Tři mušketýři
Nejstarší řemeslo
Anna Karenina
Sexmise

Představení MDK
v malém sále:

Smrt v růžovém

Hostující představení
v hlavním sále:

Teď mě zabij
(Městské divadlo Mladá Boleslav)

Cenové kategorie:

Premium 1 620 Kč / běžná cena bez předplatného 2 700 Kč
Standard 1 386 Kč / běžná cena bez předplatného 2 310 Kč
Standard pro seniory 1 155 Kč

 

Čtvrtek (D)

19:00

Ve čtvrtek je ideální čas vyrazit si za kulturou! Zpříjemní vám to čekání na víkend.

Tato předplatitelská skupina zahrnuje 6 představení MDK v hlavním sále, 1 představení MDK v hlavním sále na točně a 1 představení hostujícího souboru v hlavním sále.

Představení MDK
v hlavním sále:

Rozverný duch
Tři mušketýři
Nejstarší řemeslo
Anna Karenina
Sexmise
Monty Python´s Spamalot

Představení MDK
na točně:

Bůh masakru

Hostující představení
v hlavním sále:

Hráči
(Městské divadlo v Mostě)

Cenové kategorie:

Premium 1 650 Kč / běžná cena bez předplatného 2 750 Kč
Standard 1 410 Kč / běžná cena bez předplatného 2 350 Kč
Standard pro seniory 1175 Kč

 

Pátek (E)

19:00

Po pracovních povinnostech ukončete týden něčím příjemným. Třeba živou kulturou v MDK?

Tato předplatitelská skupina zahrnuje 6 představení MDK v hlavním sále, 1 představení MDK v hlavním sále na točně a 1 představení hostujícího souboru v hlavním sále.

Představení MDK
v hlavním sále:

Rozverný duch
Tři mušketýři
Nejstarší řemeslo
Anna Karenina
Sexmise
Monty Python´s Spamalot

Představení MDK
na točně:

Bůh masakru

Hostující představení
v hlavním sále:

Sex noci svatojánské
(Komorní divadlo Kalich)

Cenové kategorie:

Premium 1 770 Kč / běžná cena bez předplatného 2 950 Kč
Standard 1 548 Kč / běžná cena bez předplatného 2 580 Kč
Standard pro seniory 1 290 Kč

 

Víkendové
předplatné

 

Neděle (V) 

15:00

Dopřejte si na konci víkendu příjemné nedělní odpoledne a nechte divadlo, aby vás nabilo energií před vstupem do nového týdne.

Tato předplatitelská skupina zahrnuje 4 představení MDK v hlavním sále a 1 představení hostujícího souboru v hlavním sále.

Představení MDK
v hlavním sále:

Tři mušketýři
Eva tropí hlouposti
Vražda v Orient Expressu
Rozverný duch

Hostující představení
v hlavním sále:

Svatba bez obřadu
(Divadelní společnost Háta)

Cenové kategorie:

Premium 1 110 Kč / běžná cena bez předplatného 1 850 Kč
Standard 948 Kč / běžná cena bez předplatného 1 580 Kč
Standard pro seniory 790 Kč

 

Hudební
předplatné

 

po–čt (H) 

19:00

Nově představujeme předplatné pro milovníky hudebního divadla. Je určeno všem, kteří se s námi chtějí naladit na tu nejlepší notu.

Tato předplatitelská skupina zahrnuje 3 představení MDK v hlavním sále a 1 představení MDK v malém sále.

Představení MDK
v hlavním sále:

Jak umřít na rokenrol
Monty Python´s Spamalot
MILUJU TĚ, ALE…

Představení MDK
v malém sále:

Smrt v růžovém

Cenové kategorie:

Premium 834 Kč / běžná cena bez předplatného 1 390 Kč
Standard 750 Kč / běžná cena bez předplatného 1 250 Kč
Standard pro seniory 580 Kč

 

Flexibilní
předplatné

 

po–čt (F) 

19:00

Tato skupina je pro rebely, kteří neradi rutinu. Termín představení bude přesně stanoven, ale nebude vázán na jediný den v týdnu.

Tato předplatitelská skupina zahrnuje 5 představení MDK v hlavním sále a 1 představení hostujícího souboru v hlavním sále.

Představení MDK
v hlavním sále:

Eva tropí hlouposti
Rozverný duch
Tři mušketýři
Sexmise
Nejstarší řemeslo

Hostující představení
v hlavním sále:

Be My Baby
(Divadlo Palace)

Cenové kategorie:

Premium 1 440 Kč / běžná cena bez předplatného 2400 Kč
Standard 1 218 Kč / běžná cena bez předplatného 2030 Kč
Standard pro seniory 1 015 Kč

 

Klub mladého
diváka

 

po–čt (KMD) 

18:00

Klub mladého diváka vám umožní získat více informací o našich inscenacích. Každé představení doplní dramaturgický úvod.

Tato předplatitelská skupina zahrnuje 5 představení MDK v hlavním sále a 1 představení hostujícího souboru v hlavním sále. Pro členy klubu je v p řípadě zájmu připraven rozmanitý doprovodný program. Bližší informace na stránkách www.divadlokladno.cz a www.predplatnemdk.cz.

Představení MDK
v hlavním sále:

Vražda v Orient Expressu
Anna Karenina
Eva tropí hlouposti
Tři mušketýři
Návštěva staré dámy

Hostující představení
v hlavním sále:

Jméno
(Divadlo A. Dvořáka Příbram)

Cenové kategorie:

Standard studenti 870 Kč / běžná cena bez předplatného 1 740 Kč
Standard senioři 870 Kč / běžná cena bez předplatného 1 740 Kč

 

Nákup
předplatného

 

Prodej bude spuštěn od 1. června 2021!

Prodej byl ukončen!

 

1

Online – Předplatné je možné objednat prostřednictvím našeho online formuláře.

2

Osobně – Objednávkový formulář, který je najdete ke stažení zde, můžete přinést či vyplnit přímo na pokladně divadla.

3

E-mailem – Stáhněte objednávkový formulář a vyplněný jej můžete zaslat na e-mailovou adresu faltynkova@divadlokladno.cz.

4

Poštou – Vyplněný objednávkový formulář (ke stažení zde) můžete zaslat na adresu: Divadla Kladno s.r.o., Předplatné, Divadelní 1702, 272 01 Kladno.

Platbu můžete provést kartou online, hotově nebo kartou na pokladně a bankovním převodem s fakturou, kterou vám na vyžádání vystavíme. Celková částka za předplatné musí být uhrazena jednorázově.

 

Objednávka
předplatného

 


Objednávka předplatného na sezonu 2021 / 22

Mám zájem o zasílání informací týkajících se předplatného.
 
 

NOVĚ: Mám zájem o zajištění autobusové dopravy z okolních obcí zdarma.
 
 


Souhlasím se zasíláním newsletterů.
 
 

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvatisicepatnact-čtrnáct:

Pro školy

Návštěva školního představení v Městském divadle Kladno je skvělou příležitostí k doplnění a oživení výuky studentů druhého stupně základních škol a studentů středních škol. Městské divadlo Kladno uvádí hned několik titulů, které jsou součástí učebních osnov Českého jazyka a literatury. Scénické zpracování těchto děl studentům pomáhá si učební látku osvojit a pochopit ji ve vší celistvosti, to vše navíc zábavnou formou.

Z našeho stávajícího repertoáru doporučujeme především tituly, které spadají do klasické světové a české literatury. Z české klasiky je to divadelní dramatizace románu Boženy Němcové Babička. Ze světové dramatiky nabízíme jednu z nejslavnějších francouzských komedií Georgese Feydeaua Brouk v hlavě a slavnou komedii Williama Shakespeara Sen noci svatojánské.

Studentům rovněž doporučujeme divadelní adaptaci detektivního románu Agathy Christie Vražda v Orient Expresu či komorní drama Služky Jeana Geneta, který patří k nejvýznamnějším francouzským dramatikům minulého století.

V sezoně 2021/22 také chystáme premiéru dramatizace románu L. N. Tolstého Anna Karenina, novou adaptaci Dumasových Třech mušketýrů a Návštěvu staré dámy Friedricha Dürrenmatta.

V případě zájmu nabízíme k dopoledním představením řadu doprovodných aktivit (pracovní listy, workshopy a dílny či diskuze). Konkrétní podoba a náplň vždy záleží na individuální domluvě a specifických požadavcích pedagogů.

Pro podrobnější informace o objednávkách představení Městského divadla Kladno kontaktujte obchodní referentku divadla Lucii Černou, tel.: 725 573 040, mail: cerna@divadlokladno.cz.

Facebook Youtube Instagram